گوگل تمام صفحات دیسکاوری شرکت بینگ را از ایندکس خود حذف کرد.

مهم نیست چقدر بزرگ باشی! وقتی با استانداردهایی که غول جستجوگر تعرییف میکنه پیش نری، تو هم حذف میشی

گوگل تمام صفحات بخش دیسکاوری (Discovery) شرکت بینگ را از ایندکس خود حذف کرد. شاید برای شما هم جالب باشد که چرا چنین اتفاقی افتاده است؟ ماجرا خیلی ساده است. باید قوانین و استانداردهای سئو که توسط شرکت گوگل ارائه میشود را رعایت کرد. در غیر اینصورت شما جریمه خواهید شد و مهم نیست چه شخصی یا شرکتی هستید. بله. به همین سادگی میلیون ها صفحه از ایندکس گوگل حذف شد و این باعث از بین رفتن میلیون ها بازدید از بینگ میشود.

طبق استانداردهای گوگل، ایندکس کردن صفحاتی که موتورهای جستجو بر روی صفحات خودشون لیست کردند ممنوع است. یعنی اگر کسی(چه بینگ و چه شرکت های کوچک) از موتور جستجوهای در وب سایت خود استفاده کنند و صفحات زیادی را جستجو کنند و آنها را به عنوان بخشی از صفحات خود به گوگل معرفی کنند، به عنوان جریمه، تمام آن صفحات از ایندکس گوگل خارج میشوند و وب سایت نیز جریمه میگردد.پس برای سئو کردن وب سایت خود از راه سالم  و بدون کلک و حقه بازی استفاده کنید. در غیر این اینصورت مجازات خواهید شد. مطمئن باشید قوانین سئو برای همگان به طور یکسان اعمال خواهد شد. در عکس زیر میتوانید ببینید که هیچ صفحه ای  از دیسکاوری شرکت بینگ ایندکس نشده است.

گوگل صفحات دیسکاوری شرکت بینگ را از ایندکس خارج کرد

گوگل مستقما در رابطه با این اتفاقا صحبت نکرده است و مایکروسافت هم توضیحی نداد ولی به این موضوع اشاره کرد که اتفاقی است که افتاده و این عمل را گوگل انجام داده. چرا ما باید به جای آنها پاسخ بدهیم؟ چرا این مسئله باید برای ما مهم باشد؟ زیرا این اتفاق یک جنگ بین دو جستجوگر بزرگ نیست. زیرا این درس بزرگی برای سایرین خواهد بود که از دستورالعمل های گوگل برای سئو پیروی کنند. در غیر اینصورت ممکن است متحمل هزاران یا شاید هم میلیون ها خسارت و کم شدن بازدیدتان شود. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر دستورالعمل های گوگل برای وبمسترها را مطالعه کنید.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت