اشتباه بزرگ کارشناسان سئو ایرانی: "بک لینک نمیدیم که شاخ نشن!"

اشتباه بزرگ کارشناسان سئو ایرانی: "بک لینک نمیدیم که شاخ نشن!"

همانند بسیاری از اتفاق هایی که در زندگیمون در ایران افتاده و ما رو از تمام دنیا متمایز کرده، نداشتن روح بزرگ و خود بزرگ بینی مزمنی است که در کله ی تمام عزیزان خود خاص پندار وجود داره. ما متفاوتیم با تمام دنیا. زبان و نوشتار ما متفاوت از تمام دنیا است. دین و مذهبمان متمایز و متفاوت از تمام دنیا است و این به این معنی نیست که ما بد هستیم یا خوب یا اگر منزوی بشیم در دنیا مشکلی نیست! ما از دنیای دیجیتال هنوز هیچی یاد نگرفتیم. فرهنگ استفاده از خیلی چیزها بعد از سالها استفاده هم هنوز یاد نگرفتیم. اصرار به بومی سازی چیزهایی که برای ما نیست اشتباه است. بومی سازی خیلی عالی است اما نه همیشه و نه همه جا.

از همه اینا که بگذریم میرسیم به دوستان و همکاران عزیز سئو. همیشه در همه ی مشاغل جامعه ی تخصصی بسیار بسیار کوچک هستند و همه اهالی از حال و روز همدیگه باخبرند و خبرها زود میپیچه. خواستم یادآوری کنم که دوستان همه از احوال هم باخبر هستند پس حواسمون باشه پشت سر همدیگه چی میگیم.

بک لینک یکی از فاکتورهای مهم در سئو است و در واقع طبق تعریفی که از تعریف الگوریتم پیج رنک گوگل چیست؟ کردیم و همچنین از الگوریتم HITS میتونیم به وضوح ببینیم که چقدر بک لینک موثر هستش. دوستان ایرانی روش های بک لینک سازی رو خیلی عالی بلد هستند ولی متاسفانه برای گرفتن بک لینک های مناسب و خوب باید خود همکاران به همدیگه کمک کنند. خواستم اشاره کنم که هر کسی به هر عنوانی تمایل به داشتن بک لینک از ما رو داشت کافیه همین زیر کامنت بزاره تا مستقیما در متن مرتبط بهش بک لینک رایگان بدم. باشد تا رستگار شویم. فقط نکته ای که وجود داره اینه که باید وب سایت  شما و حتی وبلاگ شما مرتبط با سئو باشه تا از نظر ارتباط معنایی بتونم توی بهترین صفحه بهتون بک لینک رایگان مناسب بدم.

با تشکر از همه متخصصین سئو و سئوکاران

 

 

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت