سئو سایت

سئو سایت یعنی بهتر دیده شدن. سئو سایت یکی از الزامات بقا در تجارت الکترونیک و دنیای دیجیتال است. سئو سایت یعنی از زیر سایه ی سایت های مشابه خارج شدن. سئو سایت یعنی خریدن یک مغازه سه نبش در دل بازار بزرگ شهر اینترنتی شما با هزینه ای کمتر از اجاره ی یک زیرپله در کوچه پس کوچه های شهر. سئو سایت کاری تخصصی است و باید توسط متخصصین سئو انجام شود. کاری که ما در سئوایکس میکنیم. ما در سئوایکس متعهد هستیم تا به روز ترین تکنیک ها و تاکتیک های سئو را برای سئو سایت استفاده کنیم. شاید هنوز نمیدانید سئو چیست؟ یا هنوز با اهمیت سئو در دنیای امروز آگاهی ندارید. به طور حتم تا به حال برای شما هم پیش آمده تا در موتور جستجوی گوگل جستجویی انجام دهید. فارغ از اینکه چه چیز را جستجو میکنید، شرکت گوگل لیستی از جواب های مرتبط با جستجوی شما را نمایش میدهد. اگر دقت کنید این پردازش داده ها در کسری از ثانیه اتفاق می افتد و از بین 100 هزار صفحه تا چند میلیون صفحه مرتبط با جستجوی شما را به ترتیب لیست میکند. شما در کجای این لیست قرار دارید ؟ در بین 10 گزینه در صفحه اول یا در بین 10000 صفحه ی لیست نتایج ؟ داشتن یک سایت خیلی خوب است ولی داشتن یک سایت سئو شده که از بین این همه صفحات در صفحه اول و در بین 10 نتیجه اول گوگل نمایش داده شود بهترین راه حل است. با همین مثال ساده اهمیت سئو را تا حدودی برای شما روشن ساختیم.  پیش از سئو سایت باید از نحوه کار موتور جستجوی گوگل اطلاع داشته باشیم(موتور جستجوی گوگل چطور کار میکنه ؟). سئو سایت کاری است تخصصی در حیطه ی فناوری اطلاعات و رایانه. ما متخصص طراحی سایت نیستیم. ما متخصص سئو هستیم که متخصص سئو به طراحی سایت هم تسلط دارد. زیرا اصول ساختاری سئو بر پایه ی ساختار کلی و معماری وب سایت طراحی میشود. مهم نیست شما چه نوع وب سایتی دارید و یا چه نوع خدمات یا محصولی ارائه میدهید. سئو سایت گردشگری، سئو سایت خبری، سئو سایت فروشگاه اینترنتی ، سئو سایت نیازمندی و ... تا سئو سایت خیریه.

طرح مفهومی سئو سایتبهتر دیده شدن در دنیای امروز از وظایف اصلی یک بازاریابی و مارکتینگ نوین است. سئو سایت یکی از راه حل های تبلیغات مدرن در دنیای امروز است. هزینه  و قیمت سئو سایت در مقابل سود سرشار کسب شده از سایتی که به خوبی و تخصصی سئو شده است بسیار بسیار ناچیز خواهد بود. بزرگ اندیشیدن هنر است و بزرگترین مغزهای اقتصادی دنیای امروز هنربزرگ اندیشیدن را  به صورت مداوم تمرین میکنند و این نکته هم فراموش نکنید که تبلیغات هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است به شرطی که درست و به جا و به موقع و در کانال مناسب سرمایه گذاری کنید.تبلیغات یکی از ارکان بازاریابی است. سرعت تسخیر مرزهای گوناگون عملی و غیر علمی بسیار بیش ار تصور همگان است. سعی کنید با مدیریت زمان درست، از وقت خود(که با ارزش ترین معیار زندگی خاکی است) بهینه استفاده کنید و هر چه سریعتر اقدام به سئو سایت خود کنید. مثالی بی اندازه کوچک برای بهتر دیدن به موضوع لازم است.

طبق آمار های شرکت گوگل 70 هزار جستجو در ثانیه انجام میشود. و بر اساس آمارهای استاندارد جهانی وتجربه های گروه بازاریابی چیزی حدود تقریبا 1 درصد از مخاطبان وب سایت ها اقدام به خرید محصول یا خدمات میکنند. حال این فرض را در نظر بگیریم که روزانه صد نفر اضافه تر از سایت شما بازدید داشته باشند. با این اطلاعات ورودی میتوان گفت که روزانه حداقل یک مشتری به مشتریان شما افزوده میشود.و این یعنی 30 مشتری در ماه. تمام این فرضیه ها را حساب کنید. البته این در حالتی است که وب سایت شما درست واصولی سئو شده باشد. سئو باید بر اساس الگوریتم های شرکت گوگل باشد.الگوریتم پیج رنک گوگل یکی از الگوریتم های مهم شرکت گوگل محسوب میشود. شما به عنوان یک مدیر یا یک کارآفرین و یا یک فعال اقتصادی(چه بزرگ چه کوچک) باید درست تصمیم بگیرید و حتما درست ترین کار را انتخاب خواهید کرد و به شیوه ای درست دیجیتال مارکتینگ خود را انجام خواهید داد.

آیا بازدید سایت شما کم است ؟ آیا شما در گوگل زیاد دیده نمیشوید؟ و احتیاج دارید که به صفحه اول گوگل وارد شوید؟ ما به صورت تخصصی و کاملا حرفه ای با سئو سایت به شما کمک میکنیم. افزایش رتبه سایت شما با سئو سایت شما ممکن میشود و سئو سایت تخصص ماست. افزایش ترافیک ورودی سایت شما با تخصص ما به وجود خواهد آمد. واقعیت این است که به دلیل پیشرفت های بی اندازه تکنولوژیِ و علم، هر گوشه ای از فناوری تخصصی مجزا در نظر گرفته میشود و در دنیای امروز نمیتوان بیش از یک تخصص داشت. حتی با داشتن دانش تخصصی طراحی سایت و مقدماتی سئو دیگر نمیتوان به نتیجه های دلخواه رسید. اگر به صورت تخصصی طراحی سایت نمیکنید و در سئو به درجه ی خالصی ِ عمیقی نرسیده اید، با ما مشورت کنید.

سفارش مشاوره رایگان است. ما اعتبار نامه و نمونه کارهای خود را به شما ارائه خواهیم داد تا امنیت خاطر شما را تضمین کنیم.شما را به یقین میرسانیم که هزینه ی اضافه ای پرداخت نخواهید کرد. ما به خود اطمینان داریم و به شما هم این اطمینان را منتقل میکنیم. سئو سایت سرمایه گذاری است و نه هزینه.